آغاز فروش اینترنت به صورت نامحدود از مردادماه ، تکذیب شد

[ad_1]
خبر تکذیب اینترنت به صورت نامحدود

آغاز فروش اینترنت به صورت نامحدود از مردادماه ، تکذیب شد : امروز خبر آغاز فروش اینترنت به صورت نامحدود توسط سخنگوی وزارت ارتباطات تکذیب شد .

در هفته های اخیر ، خبری مبتنی بر عرضه اینترنت ثابت به شکل نامحدود از سوی وزیر ارتباطات از تاریخ مرداد ماه جاری شنیده شد ، در صورتی که امروز خبر تکذیب آن از سخنگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت شد ، ممکن است خبر آغاز  فروش اینترنت به شکل نامحدود از مرداد ماه سبب ایجاد ابهاماتی در ذهن کاربران شده باشد.

جهانگیر اسدی در این باره می گویند: این پیشنهاد هم اکنون در حال بررسی می باشند و در مرحله کارشناسی است و تاکنون در کمیسیون تنظیم مقررات بیان نشده است .

همچنین عدم صحت این خبر از قول  وزیر را اعلام می کند و وزیر تنها گفته است این طرح تا زمان پایان کار دولت در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای تصویب و اجرا گفته شود . بنابر آنچه جهانگیری گفته است احتمال دارد در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات این طرح در ماه آینده گفته شود . در صورتی که این تغییر الگوی فروش اینترنت صورت بگیرد بصورت رسمی به کاربران اطلاع داده می شود.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *