گلکسی نوت ۸ در تاریخ ۹شهریور ماه معرفی می شود

[ad_1]
نوت8

گلکسی نوت ۸ در تاریخ ۹شهریور ماه معرفی می شود : یکی از گوشی های که کاربران زیادی منتظر آن هستند گلکسی نوت۸ سامسونگ می باشد . همیشه پیش از اعلام تاریخ عرضه یک گوشی پر طرفدار ، شایعه های زیادی در رابطه با آن منتشر می شود . اما با خبرهای زیادی که در مورد گلکسی نوت ۸ ارائه شده متوجه می شویم این گوشی با چند روز تاخیر به بازار معرفی خواهد شد . پیش تر قرار بود تاریخ معرفی آن اول شهریور باشد اما تاریخ آن با انتشار خبرهای جدید تغییر کرده است .

نوت8مدیر بخش ارتباطات موبایل سامسونگ “آقای گائو دونگژن” در یک کنفرانس خبری اعلام کرده که رونمایی از گلکسی نوت۸ در ماه آگوست اتفاق می افتد و تاریخ آن را پایان ماه میلادی مذکور بیان کرده است . به همین ترتیب  نوت ۸ در دیرترین وضعیت در تاریخ ۹ شهریور ماه معرفی خواهد شد.

همچنین بیان کرده است که فبلت بعدی سامسونگ در دو مرحله عرضه خواهد شد و در مرحله اول کشورهای کره جنوبی ، انگلستان و آمریکا در ماه سپتامبر نوت ۸ را دریافت می کنند و دیگر کشورهای جهان می توانند در مرحله دوم ماه اکتبر محصول جدید سامسونگ را در دسترس داشته باشند.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *