۵۰۴ لغت ضروری ( آندروید) + دانلود

[ad_1]
امروزه کاربران زیادی هستند که در پی یادگیری زبان انگلیسی می باشند و دوست دارند به صورت کاملی این زبان را یادبگیرند . یادگیری زبان انگلیسی به عنوان کلیدی ترین مواردی است که می تواند در پیشرفت زندگی کاربران تاثیر پذیر باشد . تعداد زیادی از کاربران هستند که در مسیر یادگیری زبان انگلیسی برای دریافت مدارکی مانند آیلتس و تافل اقدام می کنند .

لازم است بدانید تسلط به زبان انگلیسی برای برخی از شرکت ها در استخدام نیرو به عنوان یکی از ملاک های مهم می باشد . امروز قصد داریم یکی از اپلیکیشن های را به شما معرفی کنیم که می تواند در یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک کند ( با زوم تک همراه باشید).

اپلیکیشن (۵۰۴ لغت ضروری) محتوایات کتاب Essential Words504 را در خود جایی داده است که شما می توانید محتوایات این کتاب را در یک اپلیکیشن در گوشی خود داشته باشید.

شما در ۵۰۴لغت ضروری با ۴۲ درس روبرو هستید که در هر کدام از این درسها لغت های مختلفی وجود دارد و هر لغت با توضیحات ( به زبان انگلیسی) می باشد با این حال اگر شما باز هم متوجه معنی کلمه نشوید می توانید عبارت Persian را لمس کنید و سپس معنی فارسی آن را بخوانید . نکته ی که به عنوان مزیت برای این اپلیکیشن به شمار می آید تلفظ لغات در آن است علاوه بر آن می توانید کلماتی را یادنگرفتید ستاره دار کنید.

فراموش نکنید که شما در کنار هر لغت تعداد بازدید های آن را مشاهده خواهید کرد ، در نهایت می توانید متوجه شوید که برای یادگیری معنای لغت چقدر زمان نیاز داشته باشید.

یادگیری زبان انگلیسی

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *